Wedstrijdschema

 

DatumTijdWedstrijd
27-09-201718:30Friese Boys JO9-1 - ASC JO9-1
27-09-201719:30ASC 2 - Zwaagwesteinde 3
29-09-201718:30Kootstertille SC 35+1 - ASC 35+1
29-09-201718:45Opende 35+1 - ASC 35+2
29-09-201719:00WTOC 35+1 - ASC 35+1
29-09-201719:10ASC 35+2 - Friese Boys 35+1
29-09-201719:30ASC 35+1 - Kollum 35+1
29-09-201719:35Harkemase Boys 35+1 - ASC 35+2
29-09-201719:55Roden 2 - ASC 1
29-09-201720:00ASC 2 - Futsal Dragten 8
30-09-201709:00VC Trynwalden JO13-2 - ASC JO13-1
30-09-201709:00SJO Feanstars JO9-3 - ASC JO9-1
30-09-201709:00ASC JO9-2 - Ropta Boys JO9-3
30-09-201709:30ASC JO15-1 - Anjum JO15-1
30-09-201710:30ASC JO11-1 - Grijpskerk JO11-3
30-09-201712:45LSC 1890 JO19-2 - ST ASC/Drogeham JO19-1
30-09-201714:00ASC 1 - Opende 1
30-09-201714:00BCV 4 - ASC 2
06-10-201719:45Urk zvv 3 - ASC 1
06-10-201720:00ASC 2 - ONR 5
07-10-201709:00ASC JO13-1 - Leovardia JO13-2
07-10-201709:00ASC JO9-1 - ODV JO9-2
07-10-201709:00Harkema Opeinde JO9-2 - ASC JO9-2
07-10-201709:55ASC JO15-1 - Twijzel SC JO15-1G
07-10-201711:20ASC JO11-1 - Be Quick D JO11-6
07-10-201714:00ASC 2 - Friese Boys 3
07-10-201714:30Oostergo 1 - ASC 1
11-10-201720:00ASC 1 - Futsal Frisia 3
13-10-201719:30Kollum 35+1 - ASC 35+1
13-10-201719:30ASC 35+2 - Harkemase Boys 35+1
13-10-201720:00Kootstertille SC 35+1 - ASC 35+1
13-10-201720:00Opende 35+1 - ASC 35+2
13-10-201720:30ASC 35+1 - WTOC 35+1
13-10-201720:30ASC 35+2 - Friese Boys 35+1
13-10-201721:00Nieuw Roden 2 - ASC 2
14-10-201709:00SJO Bergum BCV Combinatie JO13-2 - ASC JO13-1
14-10-201709:00Twijzel SC JO11-1G - ASC JO11-1
14-10-201709:00Harkema Opeinde JO9-1 - ASC JO9-1
14-10-201709:00ASC JO9-2 - Harkemase Boys JO9-5
14-10-201711:45SJO Feanstars JO15-4 - ASC JO15-1
14-10-201713:30FVC JO19-2 - ST ASC/Drogeham JO19-1
14-10-201714:00ASC 1 - ODV 1
14-10-201714:30Drachtster Boys 7 - ASC 2
18-10-201720:00Drs. Vijfje 7 - ASC 1
20-10-201720:00ONR 4 - ASC 2
21-10-201709:00ST ASC/Drogeham JO19-1 - Drachten JO19-3
21-10-201714:00ASC 1 - Friese Boys 1
27-10-201720:00ASC 2 - Futsal Dragten 7
28-10-201709:00ASC JO9-1 - Drachten JO9-2
28-10-201709:30ASC JO15-1 - Grootegast Fc. JO15-3G
28-10-201710:00Veenwouden SC JO13-1G - ASC JO13-1
28-10-201710:15Marum JO9-3 - ASC JO9-2
28-10-201712:30Drachtster Boys JO19-4 - ST ASC/Drogeham JO19-1
28-10-201714:00ASC 2 - Kollum 4
01-11-201720:00ASC 1 - Roden 2
03-11-201719:30ASC 35+1 - WTOC 35+1
03-11-201719:30Friese Boys 35+1 - ASC 35+2
03-11-201720:00Kollum 35+1 - ASC 35+1
03-11-201720:00ASC 35+2 - Harkemase Boys 35+1
03-11-201720:30ASC 35+1 - Kootstertille SC 35+1
03-11-201720:30Opende 35+1 - ASC 35+2
03-11-201722:00ONT/CHZ 4 - ASC 2
04-11-201708:30Jistrum JO9-1G - ASC JO9-1
04-11-201709:00SJO Boerakker/SVMH JO15-1G - ASC JO15-1
04-11-201709:00ASC JO13-1 - Buitenpost JO13-2
04-11-201709:00Kollum JO11-3 - ASC JO11-1
04-11-201709:00ASC JO9-2 - GSVV JO9-1G
04-11-201714:00ASC 1 - Rottevalle 1
04-11-201716:30ONT 4 - ASC 2
06-11-201720:25Golden Oldies 1 - ASC 1
08-11-201721:00Drs. Vijfje 30 - ASC 2
11-11-201709:00ASC JO13-1 - Blauw Wit '34 JO13-5
11-11-201709:00ASC JO9-1 - Buitenpost JO9-3
11-11-201710:30ST ASC/Drogeham JO19-1 - Wykels Hallum JO19-1
11-11-201710:30ASC JO11-1 - GSVV JO11-1G
11-11-201711:30Harkemase Boys JO15-2 - ASC JO15-1
11-11-201714:00ASC 2 - Dokkum 3
15-11-201720:00ASC 1 - Drs. Vijfje 5
17-11-201720:00ASC 2 - ONT/CHZ 3
18-11-201708:45ONT JO9-4 - ASC JO9-1
18-11-201709:00Drogeham JO11-1 - ASC JO11-1
18-11-201709:00ASC JO9-2 - Niekerk JO9-2
18-11-201709:30ASC JO15-1 - Lauwers De JO15-1
18-11-201711:30FVC JO13-3 - ASC JO13-1
18-11-201712:00Hardegarijp JO19-2 - ST ASC/Drogeham JO19-1
18-11-201714:30VIOD 1 - ASC 1
18-11-201714:30Lauwers De 2 - ASC 2
22-11-201720:55Drs. Vijfje 6 - ASC 1
25-11-201709:00Kollum JO15-3 - ASC JO15-1
25-11-201709:00ASC JO13-1 - Drachtster Boys JO13-4
25-11-201709:00ASC JO9-1 - Twijzel SC JO9-1G
25-11-201710:15Kollum JO9-3 - ASC JO9-2
25-11-201710:30ST ASC/Drogeham JO19-1 - Frisia JO19-3
25-11-201714:00ASC 2 - Fean'58 4
25-11-201715:00Ropta Boys 1 - ASC 1
29-11-201720:00ASC 1 - Drs. Vijfje 7
02-12-201708:45Grijpskerk JO9-2 - ASC JO9-2
02-12-201709:00ASC JO9-1 - Hardegarijp JO9-3
02-12-201709:30ASC JO15-1 - Houtigehage JO15-1
02-12-201710:30Kollum JO13-2 - ASC JO13-1
02-12-201710:30ASC JO11-1 - Kootstertille SC JO11-2G
02-12-201712:10Zwaagwesteinde JO19-1 - ST ASC/Drogeham JO19-1
02-12-201714:00ASC 1 - S.V. Haulerwijk 1
02-12-201714:00ASC 2 - Anjum 3
08-12-201721:00Futsal Marum 2 - ASC 1
09-12-201709:00ASC JO13-1 - Frisia JO13-4
09-12-201709:00Buitenpost JO11-3 - ASC JO11-1
09-12-201709:00ASC JO9-2 - Opende JO9-2
09-12-201710:00Suameer JO9-1 - ASC JO9-1
09-12-201710:30ST ASC/Drogeham JO19-1 - SJO Broekster Walden JO19-2d
09-12-201710:30Grijpskerk JO15-2 - ASC JO15-1
09-12-201714:30Harkema Opeinde 1 - ASC 1
09-12-201715:45Be Quick D 5 - ASC 2
15-12-201719:05Futsal Dragten 8 - ASC 2
15-12-201720:00ONR 3 - ASC 1
16-12-201714:00ASC 1 - Veenhuizen 1
05-01-201819:55Drachtster Boys 5 - ASC 2
10-01-201820:00ASC 1 - SVMH 1
12-01-201820:00ASC 2 - ONT/CHZ 4
17-01-201820:00ASC 1 - Urk zvv 3
19-01-201821:00ONR 5 - ASC 2
24-01-201819:00Futsal Frisia 3 - ASC 1
26-01-201820:00ASC 2 - Nieuw Roden 2
27-01-201814:30RWF 1 - ASC 1
31-01-201820:00ASC 1 - VC Trynwalden 1
02-02-201820:05Futsal Dragten 7 - ASC 2
03-02-201814:00ASC 1 - Sweach De 1
10-02-201814:00ASC 2 - Drachtster Boys 7
10-02-201815:00ODV 1 - ASC 1
16-02-201820:00ASC 2 - Drachtster Boys 5
17-02-201814:00ASC 1 - Oostergo 1
17-02-201815:00Friese Boys 3 - ASC 2
21-02-201820:00ASC 1 - Golden Oldies 1
23-02-201820:00ASC 2 - Drs. Vijfje 30
07-03-201820:00ASC 1 - Drs. Vijfje 6
09-03-201820:00ASC 2 - ONR 4
10-03-201814:00ASC 2 - ONT 4
10-03-201815:00Rottevalle 1 - ASC 1
16-03-201820:55ONT/CHZ 3 - ASC 2
17-03-201814:30Kollum 4 - ASC 2
23-03-201820:00TLC 3 - ASC 2
24-03-201814:30Friese Boys 1 - ASC 1
24-03-201814:30Fean'58 4 - ASC 2
28-03-201821:30VC Trynwalden 1 - ASC 1
31-03-201814:00ASC 1 - VIOD 1
07-04-201814:00ASC 2 - BCV 4
07-04-201814:30Opende 1 - ASC 1
11-04-201820:00ASC 1 - Futsal Marum 2
13-04-201820:00ASC 2 - TLC 3
14-04-201814:00ASC 1 - RWF 1
14-04-201814:30Zwaagwesteinde 3 - ASC 2
21-04-201814:00ASC 2 - Lauwers De 2
21-04-201814:30S.V. Haulerwijk 1 - ASC 1
12-05-201814:00ASC 1 - Ropta Boys 1
12-05-201814:30Dokkum 3 - ASC 2
19-05-201814:30Veenhuizen 1 - ASC 1
19-05-201814:30Anjum 3 - ASC 2
25-05-201820:05SVMH 1 - ASC 1
26-05-201814:00ASC 1 - Harkema Opeinde 1
26-05-201814:00ASC 2 - Be Quick D 5
Volgende wedstrijd
ASC 1 - Opende 1
Datum: 30-09-2017
Webshop
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau