2e tennis toernooi ASC

Datum: 04 september 2018

Beste tennisvrienden,

Afgelopen zondag werd er weer een toernooi georganiseerd, gehoopt werd (gezien het schitterende weer)op een grote opkomst maar om tien uur stonden we met drie man in de kantine. Langzaamaan kwamen er nog drie bij en konden een dubbel en een enkel worden gespeeld.

Rond elf uur waren we met acht man en konden beide banen met een dubbel partij worden gevuld. Er werd ondanks de lage opkomst toch stevig getennist. Het toernooi hebben we laten varen en we hebben een aantal dubbels gespeeld met wisselende partners…

Wist u dat….
Bijen ook van koffie houden? nee? ook Tim niet en die nam na een game een slok van zijn koffie en werd netjes in het puntje van zijn tong gestoken. Gedacht werd aan een slechte grap van de tegenstander om op die manier toch nog te kunnen aanhaken in de partij…. U bent dus gewaarschuwd ook koffie is in trek bij onze stekende vijanden.

Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau