ASC ’75 jo 12 uit tegen venv’68.

Datum: 29 oktober 2018

Asc moest deze fris ochtend aantreden tegen venv 68 uit garijp. Het werd een zwaardere wedstrijd als we op voorhand hadden verwacht. Na de mooie overwinning vorige week in de beker dachten we dit wel even te doen. Het was asc wat sterk begon aan de wedstrijd en da aanval zocht maar het was vandaag steeds net niet. Venv kwam er soms gevaarlijk uit in de omschakkeling. Na z’n 20 minuten kwam ASC verdiend op voorsprong. Hierna ging de wedstrijd op en neer tot aan de rust. Na de rust begon VenV direct de aanval te zoeken en ASC had het lastig om zich hier onder uit te spelen na 10 minuten in de tweede helft viel ASC zijn 2e goal. VenV gaf zich duidelijk nog niet gewonnen, na een omzetting in het team liep het opeens en kon ASC simel nog 3 maal scoren en de eindstand op het bord zetten. De jongens hebben deze ochtend prima gespeeld en dik verdiend gewonnen

Volgende wedstrijd
VV Opende 1 - ASC 1
Datum: 04-05-2019
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau