ASC JO07 maakt progressie

Datum: 24 november 2018

Waar in de vorige poule nog met dubbele cijfers werd verloren en geen schijn van kans was, is het nu wat meer gelijkwaardig. Vorige week werd al een keer gewonnen en vandaag waren de uitslagen op een na best goed.

De eerste wedstrijd werd gespeeld tegen Harkemase Boys. Deze ploeg werd vorige week nog verslagen met 2-1. Vandaag was  het voetbal van beide ploegen goed verzorgd enorm veel inzet de uitslag was dit keer in het voordeel van Harkemase Boys met 2-1.

De tweede wedstrijd werd gespeeld tegen Grootegast en ook deze partij werd na veel tegenstand verloren. 3-1

De verdiende pauze werd ingelast en de jeugd kon even weer op temperatuur komen.

Na de pauze werd de laatste wedstrijd gespeeld tegen Eastermar. Deze tegenstander is voor alle ploegen een flinke maat te groot en is toe aan een nieuwe uitdaging. Ten onder tegen deze tegenstander met 8-0.

Ondanks dat alle wedstrijden met verlies werden afgesloten zien we wel een mooie groei. De jongens en meiden vechten tot het einde en kunnen het volgende seizoen vast wat meer meestrijden om de overwinningen…..

Volgende wedstrijd
ASC 1 - Nieuw Roden 1
Datum: 07-12-2019
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau