ASC JO12 wint na strafschoppen van Friese boys

Datum: 20 oktober 2018

Het gaat goed met de boys in de competitie we staan ongeslagen bovenaan en de beker wedstrijden werden tot dan toe allemaal gemakkelijk gewonnen. Vandaag was Friese boys jo12 de tegenstander deze jongens hadden dezelfde resultaten wat betekkende dat een van deze beide ploegen tegen hun eerste nederlaag aan zou lopen dat hoort eenmaal zo in de beker. We begonnen sterk en stonden na 10 minuten al met 3-0 voor daarna schakelde Friese boys een tandje bij dit resulteerde erin dat ASC vast gezet werd op eigen helft en er niet meer uit kwam net voor rust scoorde Friese boys de aansluitingstreffer. In de rust werd duidelijk gemaakt dat het vandaag wel een serieuze tegenstander blijkt te zijn en wij er wat meer energie in moeten stoppen en elkaar meer moeten steunen en helpen. Dit beeke loze woorden te zijn. Friese boys zocht direct weer ons doel en wij werden vast gezet op eigen helft en zowaar scoorde Friese boys 3 keer in een paar minuten en zo stond de wedstrijd op zijn kop. Hierna werd het om en om scoren en de wedstrijd eindigde in de normale tijd in 5-5. De wedstrijd was hier en daar echt mannelijk wat niet iedereen kon waarderen maar de scheidsrechter van vandaag Erwin Broos heeft het duel in goede banen weten te leiden. Om een winnaar te krijgen dienen er strafschoppen genomen te worden volgens het ABBA systeem dit deden ons jongens die hier en daar wat zenuwen hadden net iets beter dan Friese boys waardoor wij met een strafschop meer te maken het duel wisten te winnen de ongeslagen satus blijft dus bij onze jongens die vandaag veel veerkracht en karakter hebben getoond om zich naar de volgende ronde te voetballen van de beker. Een fantastisch resultaat van onze jongens ze verdienen een groot compliment toppers👍👍

Volgende wedstrijd
ASC - SC Twijzel
Datum: 29-08-2020
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau