Eerste training JO17 en JO19

Datum: 25 juli 2017

Maandag 24 juli 2017 was de eerste training voor de JO17 de JO19 in samenwerkingsverband met vv Drogeham.

Voor de spelers en besturen een spannende avond. Bedoeling van deze avond is de kennismaking tussen spelers, trainers en leiders. Na een training van een dik uur lijkt alles gladjes te verlopen geen rarigheden te bemerken. De trainers en leiders zien de teams goed samenwerken en onderling loopt alles op rolletjes.

Na afloop nog even met de spelers en besturen rond de tafel om de gemaakte afspraken tussen svASC’75 en vv Drogeham duidelijk te maken aan de aanwezige ouders en de spelers. Afspraak omtrent de training van de beide teams zijn gemaakt en de formaties lijken klaar voor het nieuwe seizoen. Wij wensen spelers, leiders en trainers heel veel succes met deze uitdaging.

Jeugdbesturen;
vvDrogeham
svASC’75

Volgende wedstrijd
Friese Boys 1 - ASC 1
Datum: 24-03-2018
Webshop
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau