Geslaagde svASC’75 5 km Nieuwjaarsloop

Datum: 12 januari 2019

Geslaagde svASC’75 5 km Nieuwjaarsloop.

Om het jaar sportief  te beginnen organiseert svASC’75 al een aantal jaren de 5 km Nieuwjaarsloop. Ook dit jaar verschenen er weer 26 fanatieke hardlopers aan de start.

De looproute ging dit jaar over de brug van Blauforlaet. Er werd fanatiek gestreden en aangezien het stevig waaide werd het een pittige wedstrijd.

De eerste die over de eindstreep kwam was Henry Harmsen in een zeer snelle tijd van 20.06 minuten hij werd gevolgd door Jan Jaap Huizenga en Gilles den Hartogh zij eindigden op 22.32 en 24.08 minuten.

Bij de dames was het Hieke Brandsma die als eerste de eindstreep haalde in een tijd van 29.04 minuten. Als tweede dame was het Diny de Bruin die finishte in een tijd van 34.08 minuten. Grietje Groenland en Gerda de Bruin eindigden met z’n beiden als derde in een tijd van 35.08 minuten.

Bij de jeugd was het Sjoerd de Beer die als eerste de eindstreep haalde in een tijd van 28.13 minuten hij werd op de voet gevolgd door Heiko Atsma die in een tijd van 28.16 minuten  als tweede eindigde.

Hieronder de volledige uitslag.

Volgende wedstrijd
ASC 1 - Blija 1
Datum: 31-08-2019
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau