Harkemase boys jo 12 tegen ASC jo 12

Datum: 01 december 2018

Het belangrijkste duel nummer 2 tegen de nummer 1, verschil is 2 punten in het voordeel van onze boys. Bij winst kampioen bij verlies 1 punt achterstand met nog 1 wedstrijd te gaan.

Het duel begon waarbij de spanning bij alle voetballers hoog zat. Harkema ging hier in het begin iets beter mee om ze kwamen dan ook verdiend op voorsprong. Vanuit een corner bleef de bal binnen schiet afstand de bal viel z’n 10 meter voor de goal en de speler van harkema schoot hem hoog in het doel buiten bereik van de keeper. Daarna herpakte we ons en ging het iets beter. Na de time out waarbij de leider even duidelijk zei tegen de voetballers dat we moesten gaan voetballen in plaats van zeuren op een goed leidende scheidrechter. We zochten de aanval het was net niet. Na een overtreding op onze spits kregen we een vrije trap deze werd goed binnen geschoten 1-1. We bleven de aanval zoeken en nog voor het rust singaal viel de 1-2 na een aanval niet veel later was het rust. In de kleedkamer hebben we gezegd dat harkema de aanval zal gaan zoeken op jacht naar de gelijkmaker om ze nog in de titel race te houden. Dit gebeurde ook maar wij kwamen er dan nog steeds gevaarlijk uit. Maar de gelijkmaker viel toch, door dat de bal tussen een paar verdedigers door ging en de spits alleen op de keeper afkwam en hem er net onder door schoof. Dit werd ook het moment dat het besef bij onze jongens kwam dat we er nog meer energie in moesten zetten. We gingen makkelijker voetballen en kwamen steeds gevaarlijker door en daar viel hij dan de 2-3 onze jongens gingen door hoewel harkema ook nog een aantal keer gevaarlijk werd maar onze keeper vandaag wist wat zijn taak was kwamen er voor hun geen goals meer bij. We kwamen na een uitval nog wel op 2-4 de wedstrijd was beslist de overwinning kwam niet meer serieus in gevaar hoewel harkema steeds probeerde nog een doelpunt te maken. Na het laaste fluisingaal gingen de boys er een klein feestje van maken. Wat een prachtige reeks hebben de boys hier neergezet alleen maar overwinningen in de competitie.

Wot har ik ek een top team kin we grutsk op wese

Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau