Instuif avond zeer geslaagd

Datum: 26 juni 2017

Een zeer geslaagde instuifavond op de velden van svASC 75.

Vanavond was de eerste in hopelijk een reeks van vele een instuif avond georganiseerd. Maar liefst 26 jongens en meisjes kwamen op deze prachtige zomeravond een training bijwonen. 16 nieuwe gezichten op ons sportpark lieten we aan de hand van drie basis oefeningen kennis maken met voetbal. Aan de gezichten en de lach van de spelers viel af te lezen dat ze het reuze naar de zin hadden. Ook de ouder vonden het een geslaagde avond. Na de kennismaking is de jeugd en de ouders nog wat te drinken aangeboden. Alle aanwezigen zijn vervolgens nog twee proeflessen aangeboden, deze zullen worden gegeven direct na de schoolvakantie.

Wij hebben in ieder geval vanavond genoten en hopen de delnemers snel weer te zien.

Sportieve groet,
Jeugdbestuur svASC75

Sfeer impressie

 

Volgende wedstrijd
Friese Boys 1 - ASC 1
Datum: 24-03-2018
Webshop
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau