JO07 heeft het zwaar

Datum: 13 oktober 2018

Vandaag reisde het gezelschap af naar kollum.

Waar wederom kollum, wtoc en houtigehage de tegenstanders zijn. De eerste wedstrijd ging met 4-0 verloren de tweede met 4-1 en de derde met 5-1. Het goede nieuws is, dat we wel wat progressie zien bij onze jongste afgevaardigden. Waar het met name nog aan schort is de afwachtende houding van de jongens en meisjes. Maar ik ben er van overtuigd dat dit naar mate de ouder worden en meer ervaring krijgen wel goed komt. We hebben een paar leuke aanvallen gezien die net het doel misten.

De jongens en meisjes hadden weer veel plezier en hebben enorm hun best gedaan. Tevreden gingen ze daarom ook huiswaarts. Wie onze volgende tegenstanders zijn weten we nog niet. Deze competitie is afgelopen en ik weet niet of we nog een weer worden ingedeeld voor de winterstop. We gaan het zien.
Trots op dit jonge team waar de inzet enorm is……

Volgende wedstrijd
VV Opende 1 - ASC 1
Datum: 04-05-2019
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau