Meiden van MO13 boeken voor het eerst winst in competitie!

Datum: 18 februari 2019

Vorig jaar maakten een aantal meiden uit Augustinusga kennis met voetbal op een schoolvoetbaltoernooi. Dit smaakte naar meer en dus richtte ASC een meidenteam op. Na 1 seizoen op half veld te hebben gespeeld, kwam het team na de zomerstop uit in de MO13 en daarmee moest er op een heel veld gespeeld worden. Ondanks verlies na verlies bleven de meiden plezier houden. Zelfs toen er voor de winterstop meer dan 90 tegengoals geïncasseerd waren en geen enkele keer het doel van de tegenstander werd getroffen, bleef het team gemotiveerd om door te gaan. Tijdens de winterstop speelden de dames in de zaal, er werd weliswaar geen wedstrijd gewonnen, maar de verschillen waren soms maar klein èn er werd gescoord! Dus vol goede moed traden de meiden vorige week aan voor de eerste thuiswedstrijd. Onder lastige winderige omstandigheden moesten ze hun meerdere erkennen in het team uit Oosternijkerk, maar wisten de meiden van ASC wel te scoren. En vandaag werd dan eindelijk alle inzet van het afgelopen anderhalf jaar beloond. In Burgum boekte het meisjesteam van sv ASC ’75 een terechte overwinning. Naomi Heegstra tekende voor de 0-1 en Suzanne Woudstra was alert toen de keeper een bal liet glippen en scoorde de 0-2. Vol trots gingen de meiden en hun coaches met 3 punten weer huiswaarts.

Volgende wedstrijd
ASC 1 - ODV 1
Datum: 25-05-2019
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau