Nieuw wedstijdtenue voor s.v. ASC’75 1

Datum: 16 mei 2019

Afgelopen zaterdag 11 mei, voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen De Lauwers, ontving de eerste selectie van s.v. ASC’75 1 een nieuw wedstrijdtenue van de hoofdsponsor, al sinds jaar en dag: Nicolai’s Verzekeringen te Augustinusga. Zo kunnen de mannen uit Augustinusga en Surhuizum er weer een tijdje tegenaan, waarvoor wij de sponsor dan ook weer hartelijk willen bedanken!

Op de foto van links naar rechts, achter: Armando Brandsma, Roelof Tuinstra, Tjalling Postma, Wiebe Pool, Hille Wijma, Oebele de Jong en Thomas de Haan. Midden: Auke Bosma(trainer), Jelmer Sijens, Johan Nicolai, Arjen Vries, Auke Alma, Harmen Tijema, Tamme de Boer, Niels Weening en Pieter Nicolai(sponsor). Voor: Remko Hofman, Sietse Hofstede, Arie Brandsma, Han Zwart, Nick van den Berg en Nico Brandsma.

Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau