S.V. ASC’75 BEREIDT ZICH VOOR OP SEIZOEN 2019/2020

Datum: 21 juli 2019

AUGUSTINUSGA – Na het afdalen naar de 5e klasse, is s.v ASC’75 zich inmiddels aan de voorbereiding begonnen voor het aankomende seizoen.

S.v. ASC’75 neemt na twee seizoenen afscheid van hoofdtrainer Auke Bosma, en na vijf seizoenen van assistent-trainer Atze de Haan, die om persoonlijke redenen een (tijdelijke) rustpauze inlast, waardoor ASC met een nieuwe technische staf het komende seizoen zal aanvangen. De vernieuwde technische staf zal bestaan uit, hoofdtrainer Cor Elzinga, assistent-trainer Tamme de Boer, keeperstrainer Arie Brandsma en leider/grensrechter Dennis Kolthof.

Ook is er een aantal aanwinsten voor de eerste selectie. Vanuit de eigen jeugd stromen door: Hielke van Dijk, Thomas de Haan, Fokke Veenstra en Sander van der Meer en van buiten af zullen: Dennis de Haan (VVT) en Stefan Weening (SJO Feanstars) de selectie aanvullen. Met deze vernieuwde technische staf en de aangevulde selectie, verwacht ASC goed mee te kunnen draaien in de 5e klasse, waarbij natuurlijk wordt ingezet op het afdwingen van promotie naar de 4e klasse, waar ASC denkt thuis te horen.

De complete selectie van ASC voor het seizoen 2019/2020: Robin Hoekstra, Tjeerd Vries, Arie Brandsma, Wiebe Pool, Auke Alma, Roelof Tuinstra, Armando Brandsma, Jelmer Sijens, Nico Brandsma, Hielke van Dijk, Sietse Hofstede, Oebele de Jong, Arjen Vries, Harmen Teijema, Tjalling Postma, Niels Weening, Hille Wijma, Nick van der Berg, Sander van der Meer, Stefan Weening, Fokke Veenstra, Dennis de Haan, Han Zwart, Thomas de Haan, Remko Hofman, Johan Nicolai en Tamme de Boer.

De Eerste training staat gepland in week 34. Zaterdag 24 augustus zal de selectie mee doen aan het Meku Proline toernooi bij v.v. Harkema Opeinde. De tegenstanders voor dit toernooi zullen zijn, gastheer harkema opeinde 1, s.v. Houtigehage 1, v.v. Suameer 1, v.v. Surhuisterveen 1 en V.V.T. 1. De eerstvolgende drie zaterdagen hierop zullen de drie bekerwijdstrijden worden gespeeld (tegenstanders nog niet bekend). Dit respectievelijk op de zaterdagen van 31 augustus, 7 september en 14 september. Zaterdag 21 september staat de eerste competitie wedstrijd op het programma.

Volgende wedstrijd
ASC - SC Twijzel
Datum: 29-08-2020
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau