sv ASC J09-1 heeft z’n 2e wedstrijd gespeeld

Datum: 18 februari 2019

Vorige week 9 februari speelden de jongens thuis tegen Marrum. Marrum begon goed aan de wedstrijd en wist met 0-1 de rust in te gaan. In de tweede helft hadden de jongens van ASC geen antwoord op het snelle spel van Marrum. De wedstrijd is geëindigd in 0-3. Zaterdag 16 februari moesten de jongens van ASC uit tegen vv Blija. Het was een moeilijke wedstrijd. Desondanks gingen de jongens met 0-1 de rust in.

In de tweede helft had Blija een duidelijk antwoord. In korte tijd stond ASC met 2-1 achter. De wedstrijd is afgefloten met 4-4 op het scorebord. Een zwaar bevochten spel, en er gelukkig een punt aan over gehouden. Vorige week dus verloren….deze week gelijk gespeeld…volgende wedstrijd winst?….word vervolgd.

Volgende wedstrijd
ASC 1 - ODV 1
Datum: 25-05-2019
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau