sv ASC’75 J09-1 boekt grote zege thuis tegen GSVV J09-1G

Datum: 04 november 2018

Er werd zaterdag 3 november om 9.00 afgetrapt op sportpark “Easterbourren”
Met 2 keer 20 minuten voor de boeg en het zonnetje erbij was het mooi voetbal weer en dat werd al snel gevierd met een fraaie openingsgoal van Douwe Tadema. Hard en ongenadig scoorde Douwe even later ook de 2e treffer. Jarno Posthumus die een goede linker heeft scoorde 2 goals en bewijst maar eens dat hij moeiteloos ook met rechts kan scoren. Hedzer Posthumus en Renzo Veenstra wisten ook fraai te scoren in de eerste helft. En met 1 tegentreffer gingen de jongens met 6-1 de rust in. In de 2e helft was de honger naar goals nog niet gestilt. Er werd nog 7x gescoord aan de kant van ASC. Een monsterzege van 13-1! Olwer GRUTSK!

Volgende wedstrijd
VV Opende 1 - ASC 1
Datum: 04-05-2019
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau