sv ASC’75 J09-1 net achter de feiten aan bij VCR-09-1G

Datum: 26 maart 2019

Zaterdag 23 maart 2019…9.00 de aftrap van ASC.
Snel bleek dat de ploegen aan elkaar gewaagd waren. Dat maakt het alleen maar mooi voor de mensen langs de lijn.
Een evenwichtige partij die veel in huis had.

Na een paar minuten wist VCR de openingsgoal te bemachtigen na een aftastbare fase van beide ploegen. De 1-1 viel een minuut later door Douwe Tadema. Daarna was het spel open en was het hek van de dam, het leek wel een flipperkast. Erg mooi om te zien hoe de jonge honden van beide ploegen vochtten voor de bal. Het was een close call toen de scheidsrechter de wedstrijd affloot. Het werd 10-9.
Goal van de wedstrijd kwam van keeper Meindert Brandsma, hij schoot de bal zover uit dat de bal met 1 stuit over de keeper ging en in de goal terecht kwam. We kijken er naar uit om VCR thuis te ontvangen. Komt dat zien! GRUTST op de jongens!

Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau