sv ASC’75 J09-1 rekent af met Harkemase Boys J09-1

Datum: 24 november 2018

Zaterdag 24 novermber 9.00 uur op sportpark “Easterbourren”.
Harkemase Boys te gast…het voelt toch wel als een derby…alles of niets! 7 tegen 7…dan hoeft er niemand stil te staan aan de kant in deze kou. In de eerste helft werd er prima voetbal gespeeld aan beide kanten. Beide ploegen kregen redelijke kansen. De kansen van Harkemase Boys gingen verscheidene keren rakelings naast. ASC wist de kansen wel te benutten. De openingstreffer kwam van de voet van Jarno Posthumus. Zijn schot is altijd hard en bijna niet te stoppen. Hij is overal op het veld te vinden. Grote klasse! 1-0…
Het spel was mooi om te zien. Slidingmeester Lars Joostema had het op zijn heupen…meesterlijk wist hij uitbraken te voorkomen door perfect op maat slidings in te zetten. Erg mooi om te zien! Hedzer Posthumus die zeer handig is in kleine ruimtes liet vandaag weer zien dat hij een echte middenvelder is. Bal overnemen, vrij spelen en weer afgeven…zeer verzorgd. Met weer een uitbraak was het Douwe Tadema die de bal in de goal kreeg…Hij is rechts op het veld altijd vrij te vinden…snel, slim, en een hard schot in zn been. 2-0. De laatse goal voor de rust kwam van de grootste van deze jonge honden…Jorn Luimstra, die de jongens geruststeld dat er niemand langs hem komt als verdediger, heeft zichzelf en ons getrakteert met een fraaie treffer. Een verdediger pur sang, met scorend vermogen! 3-0.

De tweede helft met een keeperwissel. Lars Joostema in de goal en Meindert Brandsma in het veld. Harkemase Boys kreeg weinig kansen in de 2e helft met als gevolg dat er gescoord werd aan de kant van ASC. Meindert Brandsma, onze eerste keeper die menig bal weet te stoppen scoorde de 4-0. Soleren is voor Meindert een eitje, een lust voor het oog! Douwe scoorde de 5-0…alsof het niets is…
En dan…bijna de kleinste van het stel…Renzo Veenstra, een linkspoot die zn plekje als nieuwkomer op de linkerflank heeft gevonden en af toe zijn goaltje meepikt kreeg de bal in zn voeten en moest één man voorbij. Hij moest naar links manouvreren om de tegenstander te paseren…gelukt….korte hoek…bal voor zijn linker….schieten…goal! 6-0. De laatste goal kwam wederom van Douwe. 7-0. Prachtig om te zien dat iedereen met zijn talent een aanvulling is om een goed functionerend team te zijn! Mede mogelijk gemaakt door niemand minder dan trainer Roelof Tuinstra. GRUTSK!

Volgende wedstrijd
ASC 1 - ODV 1
Datum: 25-05-2019
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau