sv ASC’75 J09-1 strijdlustige overwinning bij SJO Boerakker/SVMH J09-1

Datum: 10 november 2018

Zaterdag 10 november…10.00 uur…het miezert…..beide partijen klaar voor de wedstrijd…het fluitsignaal….en los! ASC begon afwachtend aan de wedstrijd maar dat was bij de tegenpartij hetzelfde. ASC had de druk er wel wat op maar een goal scoren was nog niet zo makkelijk. De eerste tien minuten/kwartier werd er niet gescoord en toch was de 0-1 niet uit te sluiten. De wil om te scoren was te zien aan de jongens van ASC. En daar……niemand minder dan Douwe Tadema wist het goede voorbeeld te geven en scoorde de 0-1! Dat had het team even nodig, en dat zag je gelijk terug in het spel. Kijken…bal overspelen…en door. BAM! 0-2 door Jarno Posthumus, die de bal voor zn linker kreeg en nooit twijfelt. Ze hadden de smaak te pakken. De 0-3 en de 0-4 kwamen op naam van Douwe Tadema. Hedzer Posthumus vond het nog niet genoeg…hij wist zich in kleine ruimtes er uit te spelen en scoorde de 5e goal. In de tweede helft stond Jarno in de goal en Meindert Brandsma in het veld. Meindert werd door 2 spelers neergehaald en kreeg een vrije trap. Het was Meindert zelf die achter de bal stond…de afstand was ongeveer tien meter recht voor de goal. Hij bedacht zich niet en schoot de bal keurig in de linker hoek. 1-6! Het spel van de jongens was goed en stabiel. Toch wist de tegenstander een goal te scoren door een fraaie lop over de keeper. Jorn Luimstra die als verdediger de tegenpartij vaak aftroeft kreeg een schietkans op de goal die niet onverdienstelijk was. Het schot was hard en daardoor glipte de bal onder de handen, tussen de benen door van de keeper. Een zeer fraaie 1-7. Douwe scoorde de 1-8 en Meindert dacht: als ik van 10 meter kan scoren, dan kan ik dat ook vanaf 15 meter…bam! 1-9. Een mooie wedstrijd waar iedereen zn talenten weer heeft laten zien! Wat zal ik zeggen…..GRUTSK!

Volgende wedstrijd
ASC 1 - ODV 1
Datum: 25-05-2019
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau