sv ASC’75 J09-1 zonnige overwinning op Dokkum J09-1G.

Datum: 05 april 2019

Zaterdag 9.00 op het zonovergoten sportpark “Easterbourren”. ASC begon sterk en overtuigend aan de wedstrijd. De bal werd aardig rondgespeel en Jarno wist daarvan te profiteren door een hard schot af te vuren op de goal die verdienstelijk ingeschoten werd. Niet veel later was het Douwe met een prima schot op de goal, 2-0. Dokkum wist wel door het middenveld te komen maar komt dan op onze laatste man aan…dat is Jørn, een muur van een verdediging voor onze keeper Meindert die ook zeer fraai de ballen uit de lucht vist als het er op aan komt. Met Jesse, Jogchum, Hedzer en Lars afwisselend op het middenveld hebben we een stabiele factor met mooie steekballen naar de jongens voorin. Douwe wist de 3e goal te scoren. Vlak voor rust zagen we dat ook bij jonge voetballers de emoties kunnen oplopen. Er was een ongelukkige sliding die een speler van Dokkum ervan weerhield om alleen op de goal af te gaan. Er werd een aardige duw uitgedeeld en wat woordjes gewisseld. Scheidsrechter Arie heeft de jongens even bij elkaar gehad. Even praten, handje geven, en door. In de rust nog even benadrukt dat als we verdedigen, we de bal niet voor de goal langs spelen. 2e helft, je raad het al…de bal ging toch in een beetje paniekfase voor de goal langs en daar werd door Dokkum gebruik van gemaakt. (3-1) Dokkum was daarna niet meer gevaarlijk. Jarno scoorde de 4-1. Renzo op linksvoor kreeg nog een kans op de 5-1 maar de bal werd net naast geschoten. Een verdienstelijke overwinning. GRUTSK!

Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau