sv ASC’75 J09-1 zwaarbevochten thuiswedstrijd tegen SJO J.V.Oostenburg J 09-2

Datum: 18 november 2018

Zaterdag 17 november: Voor de aftrap om 9.00 uur, even warmlopen, balletje trappen en stiekem kijken naar de tegenstander…De jongens zagen dat de tegenstander voor de helft uit meisjes bestond. En daar hadden de jongens van ASC al mentaal verloren. Het elftal van de tegenstander werd onderschat en dacht het even met twee vingers in de neus te fixen. Nou,….de dametjes van de tegenstander waren snel en troefden de jongens vaak af zodat een goal aan onze kant in de eerste helft uit bleef. Sterker nog…we stonden in de rust met 0-1 achter. Na een glas ranja en motiverende woorden van leider Arie kwamen ze het veld weer op. Keeper meindert Brandsma omgewisseld voor Renzo Veenstra. Achteraf een monster wissel! (Wie niet sterk is moet slim zijn) lars Joostema en Hedzer Posthumus als storende factor in het midden…Jorn Luimstra als een blok verdediging knokken om meer tegengoals te voorkomen. Douwe Tadema, Jarno Posthumus en Meindert Brandsma met lange ballen aanspelen op de hoop op 1-1. Eindelijk…..daar was de gelijkmaker op naam van Jarno. Maar blikstjinder….daar valt de 1-2….Weer proberen terug te knokken. En daar….Meindert Brandsma scoort de gelijkmaker. En ineens was het hek van de dam….Weer Meindert die scoort, eindelijk voorsprong! Nu doorzetten…focus…beheersing……bam! 4-2 gemaakt door Hedzer Posthumus. Nu was het wel gespeeld dacht iedereen. Maar integendeel…Douwe Tadema scoorde de 5-2…Een zeer zwaar bevochten wedstrijd, maar weer winst voor sv ASC ’75 J09-1… wat een mooi vervroegd Sinterklaascadeau…..GRUTSK!

Volgende wedstrijd
ASC 1 - ODV 1
Datum: 25-05-2019
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau