sv ASC’75 JO09 met een debutant wint bij V.V.T

Datum: 29 oktober 2018

De wedstrijd in Twijzelerheide begon met mooi droog weer maar met donkere wolken in aankomst. Beide ploegen waren na wat aftasten redelijk gelijkwaardig. V.V.T wist de openingsscore te bemachtigen maar de jongens van ASC hadden daar al snel een antwoord op, en zo werd het al snel 1-1. De voorspelde regen was een feit. Koud en winderig vochten beide ploegen zich naar 2-2 in de rust. De regenachtige 2e helft begon parten te spelen in het voordeel van ASC. Er werd al snel gescoord in de 2e helft waar V.V.T geen antwoord op had. Onze debutant Jesse De Groot wist vaak een balletje af te snoepen van de tegenstander op momenten dat het dreigend werd. Zo is het een mooi team met ieder zn eigen specialiteit. De jongens wisten door te drukken en de score te verhogen naar 2-6. Een mooie overwinning…ook al ga je afgedruipt van het veld af. Wederom……GRUTSK!

Volgende wedstrijd
VV Opende 1 - ASC 1
Datum: 04-05-2019
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau