Winst voor sv ASC’75 J09-1

Datum: 11 maart 2019

De derde wedstrijd dit seizoen wisten de jongens thuis te winnen van WTOC J09-1.
Na een verliespartij en een gelijk spel, werd de stijgende lijn doorgezet in een winstpartij.
9 maart 2019 op sportpart “Easterbourren” 9 uur…winderig…koud, maar gelukkig droog met een zonnetje erbij.
We zagen al snel dat WTOC niet voor een gat te vangen was. Dus kop erbij en lekker een potje voetballen. Na een paar minuten gelijkopgaande wedstrijd wisten de jongens door de verdediging van WTOC te komen door goed samenspel, en kwam de 1-0 op naam van Jarno.
Maar niet veel later wist WTOC de bal te plaatsen waar het hoort…1-1.
De 2-1 kwam van een schot van Douwe. De bal was al gestopt door de keeper maar kwam door een ongelukkige beweging in de goal. In de rust werd er besproken wat er goed ging en wat we konden verbeteren. De 2e helft was aanzienlijnlijk beter en slimmer van spel. Jarno wist maar liefst 5 keer het net te vinden. WTOC wist nog 2 keer te scoren. Zo werd het thuis 7-3. Hulde aan het hele team. Iedereen heeft zn stinkende best gedaan om de eerste zege te behalen. Met dank aan trainer: Roelof Tuinstra. “GRUTSK”

Volgende wedstrijd
ASC 1 - Blija 1
Datum: 31-08-2019
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau