Zaalvoetballers ASC 1 in het nieuw gestoken

Datum: 22 februari 2018

De zaalvoetballers van s.v. ASC 1, uitkomend in de 2e klasse KNVB, hebben een nieuwe shirtsponsor gevonden in Autoverkoop J. de Haan te Augustinusga. Ook werd door Schilder-klus & onderhoudsbedrijf Geert Vietmeyer, dit zaalteam van ASC, weer volledig voorzien van tassen en teampolo’s. Met de sponsoring van deze beide, uit Augustinusga afkomstige ondernemers, kan dit zaalteam weer een aantal jaren vooruit, en daarvoor willen wij hun uiteraard hartelijk bedanken!

Het nieuwe tenue werd op woensdag 21 februari, in het bijzijn van de sponsoren, in gebruik genomen voorafgaand aan de wedstrijd ASC 1 – Golden Oldies 1, die overtuigend met 12-5 werd gewonnen door de mannen uit Augustinusga, Surhuizum en omstreken.

Volgende wedstrijd
ASC 1 - Boerakker 1
Datum: 09-02-2019
Webshop
Webshop svASC'75
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau