Wedstrijdschema

 

DatumTijdWedstrijd
20-04-201819:30ASC 35+1 - Grijpskerk 35+2
20-04-201819:30ASC 35+2 - VCR 35+2
20-04-201820:00ASC 2 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 30
20-04-201820:00De Lauwers 35+1 - ASC 35+1
20-04-201820:00ASC 35+2 - Anjum 35+1
20-04-201820:30ASC 35+1 - Kollum 35+1
20-04-201820:30WTOC 35+1 - ASC 35+2
21-04-201809:00ASC JO13-1 - Marum JO13-2
21-04-201809:30ASC JO15-1 - SJO Boerakker/SVMH JO15-1G
21-04-201810:00Grootegast Fc. JO9-2 - ASC JO9-1
21-04-201810:00ASC JO7-1M - SJO Boerakker/SVMH JO7-1
21-04-201810:15SC Twijzel JO7-1 - ASC JO7-1M
21-04-201810:15Friese Boys JO9-2 - ASC JO9-2
21-04-201810:30ASC JO11-1 - Harkema Opeinde JO11-3
21-04-201810:45ASC JO7-1M - Harkemase Boys JO7-2
21-04-201811:00Houtigehage JO7-1 - ASC JO7-1M
21-04-201812:40Hardegarijp JO19-2 - ST ASC/Drogeham JO19-1
21-04-201814:00ASC 2 - De Lauwers 2
21-04-201814:30S.V. Haulerwijk 1 - ASC 1
24-04-201818:45Be Quick D 5 - ASC 2
28-04-201809:00Kootstertille SC JO9-2G - ASC JO9-2
28-04-201809:00ST ASC/Drogeham JO19-1 - Leovardia JO19-2
28-04-201810:30ASC JO11-1 - SJO Feanstars JO11-5G
28-04-201811:00SJO Feanstars MO11-1 - ASC MO11-1
28-04-201814:30VIOD 1 - ASC 1
01-05-201819:15Harkema Opeinde 1 - ASC 1
03-05-201819:30ASC 2 - BCV 4
05-05-201809:00ASC JO9-1 - GSVV JO9-1G
05-05-201809:00ASC JO9-2 - Eastermar JO9-2
05-05-201810:30RWF JO13-1G - ASC JO13-1
05-05-201814:00ASC 1 - De Sweach 1
05-05-201815:00Friese Boys 3 - ASC 2
08-05-201819:00Zwaagwesteinde JO19-1 - ST ASC/Drogeham JO19-1
10-05-201814:00ASC 1 - S.V. Haulerwijk 1
10-05-201819:30Kollum 4 - ASC 2
11-05-201819:30ASC 35+1 - Kollum 35+1
11-05-201819:30WTOC 35+1 - ASC 35+2
11-05-201820:00ASC 35+1 - Grijpskerk 35+2
11-05-201820:00ASC 35+2 - VCR 35+2
11-05-201820:30De Lauwers 35+1 - ASC 35+1
11-05-201820:30Anjum 35+1 - ASC 35+2
12-05-201809:00SJO Bergum BCV Combinatie JO15-3 - ASC JO15-1
12-05-201809:00De Wilper Boys JO13-1 - ASC JO13-1
12-05-201809:00ASC JO9-1 - Grijpskerk JO9-1
12-05-201809:00SJO Boerakker/SVMH JO7-1 - ASC JO7-1M
12-05-201809:00ASC JO9-2 - Harkema Opeinde JO9-2
12-05-201809:00ST ASC/Drogeham JO19-1 - FVC JO19-2
12-05-201809:15ASC JO7-1M - SC Twijzel JO7-1
12-05-201809:45Harkemase Boys JO7-2 - ASC JO7-1M
12-05-201810:00Drogeham JO11-2 - ASC JO11-1
12-05-201810:00ASC JO7-1M - Houtigehage JO7-1
12-05-201810:00ASC MO11-1 - Suameer MO11-1
12-05-201814:00ASC 1 - Ropta Boys 1
12-05-201814:30Dokkum 3 - ASC 2
18-05-201820:45zvv Urk 3 - ASC 1
18-05-201821:00ONR 5 - ASC 2
19-05-201808:45VEV'67 MO11-1 - ASC MO11-1
19-05-201809:00Kollum JO15-2 - ASC JO15-1
19-05-201809:00ASC JO13-1 - ONB JO13-2
19-05-201809:00VV Opende JO9-1 - ASC JO9-1
19-05-201809:00SJO Broekster Walden JO19-2 - ST ASC/Drogeham JO19-1
19-05-201810:00Lauwers De JO9-1G - ASC JO9-2
19-05-201810:15ASC JO7-1M - SJO Boerakker/SVMH JO7-1
19-05-201810:30ASC JO11-1 - SJO Bergum BCV Combinatie JO11-6
19-05-201810:30SC Twijzel JO7-1 - ASC JO7-1M
19-05-201811:00ASC JO7-1M - Harkemase Boys JO7-2
19-05-201811:15Houtigehage JO7-1 - ASC JO7-1M
19-05-201814:30Veenhuizen 1 - ASC 1
19-05-201814:30Anjum 3 - ASC 2
25-05-201819:30ASC 35+1 - De Lauwers 35+1
25-05-201819:30Anjum 35+1 - ASC 35+2
25-05-201820:00SVMH 1 - ASC 1
25-05-201820:00ASC 35+1 - Kollum 35+1
25-05-201820:00WTOC 35+1 - ASC 35+2
25-05-201820:30Grijpskerk 35+2 - ASC 35+1
25-05-201820:30ASC 35+2 - VCR 35+2
26-05-201808:45ONT JO11-4 - ASC JO11-1
26-05-201809:00SJO J.V. Oostenburg JO13-4 - ASC JO13-1
26-05-201809:00ASC JO9-1 - VEV'67 JO9-4
26-05-201809:00ASC JO9-2 - SJO Broekster Walden JO9-2
26-05-201809:00ST ASC/Drogeham JO19-1 - De Wilper Boys JO19-1
26-05-201809:30ASC JO15-1 - SJO Feanstars JO15-3
26-05-201814:00ASC 2 - Be Quick D 5
26-05-201815:00ASC 1 - Harkema Opeinde 1
01-06-201820:50Roden 2 - ASC 1
02-06-201809:00SJO Feanstars JO9-3 - ASC JO9-1
02-06-201809:00ASC JO9-2 - Be Quick D JO9-4
02-06-201810:00Suameer MO11-1 - ASC MO11-1
02-06-201814:00ASC 2 - Drachtster Boys 7
06-06-201819:30ASC 1 - Futsal Marum 2
Volgende wedstrijd
S.V. Haulerwijk 1 - ASC 1
Datum: 21-04-2018
Sponsoren
grbo
  • tral
  • nive
  • sibl
  • boau