asc1

ASC 1

Zaterdag 10 Oktober 2020

S.v. A.S.C. 1 – V.V. Surhuisterveen 1

Scheidsrechter: D. Bosgraaf

Ass. Scheidsrechter: Dennis Kolthof

Aanvang: 14:00uur

Aanwezig: 12.45

Spelers: Jan Jaap Huizinga, Hielke van Dijk, Marco de Haan, Eric Posthumus, Wiebe Pool, Stefan Weening, Niels Weening, Tamme de Boer, Nick vd Berg, Thomas de Haan, Han Zwart, Jelmer Sijens, Johan Nicolai. Sietse Hofstede.

Spelers
  • Tjeerd Vries
  • Nico Brandsma
  • Tamme de Boer
  • Han Zwart
  • Hille Wijma
  • Harmen Teijema
  • Marco de Haan
  • Jelmer Sijens
  • Niels Weening
  • Auke Alma
  • Armando Brandsma
  • Arjen Vries
  • Wiebe Pool
  • Johan Nicolai
  • Sietse Hofstede
  • Roelof Tuinstra
  • Jan Jaap Huizenga
  • Dennis Kolthof
  • Stefan Weening
  • Erik Posthumus
  • Nick van de Berg
  • Thomas de Haan
  • Tjalling Postma
  • Sander van der Meer
  • Oebele de Jong
  • Hielke van Dijk
Leiders
  • Arend de Boer
  • Atze de Haan
  • Hans Westra
  • Dennis Kolthof
  • Stand
    TeamnaamGespeeldPuntenDVDT
    VVT3982
    Drogeham49155
    Eastermar49135
    Noordbergum49136
    Ezinge3742
    Surhuisterveen36148
    vv Zeester461714
    V.V. Westerkwartier461110
    TFS33614
    ASC33716
    Suameer4377
    De Lauwers4367
    Suawoude41317
    Jistrum30314
    Programma
    DatumTijdWedstrijd
    21-11-202014:00ASC - De Lauwers
    28-11-202014:30Jistrum - ASC
    05-12-202014:00ASC - VVT
    12-12-202014:30Suameer - ASC
    16-01-202114:00ASC - Eastermar
    23-01-202114:30Drogeham - ASC
    30-01-202114:00ASC - TFS
    06-02-202114:30V.V. Westerkwartier - ASC
    27-02-202114:00ASC - Suawoude
    06-03-202114:00Eastermar - ASC
    13-03-202114:00ASC - vv Zeester
    20-03-202114:30VVT - ASC
    27-03-202114:30De Lauwers - ASC
    10-04-202114:00ASC - Jistrum
    17-04-202114:30Noordbergum - ASC
    24-04-202114:00ASC - Suameer
    08-05-202114:30Surhuisterveen - ASC
    15-05-202114:00ASC - Ezinge
    Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslag
    24-10-2020Ezinge - ASC
    17-10-2020ASC - Drogeham
    10-10-2020ASC - Surhuisterveen
    03-10-2020vv Zeester - ASC11 - 3
    26-09-2020ASC - V.V. Westerkwartier1 - 4
    19-09-2020Suawoude - ASC1 - 3
    12-09-2020Jistrum - ASC1 - 1
    05-09-2020SC Kootstertille - ASC10 - 1
    29-08-2020ASC - SC Twijzel1 - 3
    23-05-2020ASC - Suawoude
    16-05-2020De Lauwers - ASC
    09-05-2020ASC - TFS